Účinky solné sauny 

    Při saunování působí střídavě po sobě na tělo horké a studené podráždění. Vysoká teplota v prostoru sauny vyvolá v těle rozšíření podkožních cév a silné pocení. Teplota sauny zklidňuje nervy, svalstvo a podporuje tvorbu ochranných látek proti nákazám. Srdce bije poněkud rychleji, ale rozšířením cév v kůži je zrychlení zmenšováno. Krevní tlak je tímto stabilizován. Ve fázi ochlazování se sníží tělesné teploty na výchozí hodnoty. Tím se pravidelně cvičí podkožní cévy a kožní buňky jsou povzbuzovány k regeneraci.

 

SAUNA uvolňuje a odstraňuje únavu.

Lepší pročištění pórů není možné. Silné a účinné prokrvení kůže ji upevňuje, napíná a odstraňuje nečistoty. Saunování ozdravuje tělo i kůži.

 

Solná sauna pomáhá při léčbě dýchacích cest (astma, chronický kašel, alergie). Při revmatismu, zažívacích problémech, poruše imunity, ulevuje od následků kouření, psychických problémech plus účinky klasické sauny.

90% solných kamenů v naší solné sauně pochází z pobřeží mrtvého moře, z hory SDOM v Izraeli. Zbytek je směsicí převážně Himálajské soli. Sůl z mrtvého moře má speciální mikroskopickou strukturu zcela odlišnou od běžných solných kamenů a proto jsou její vlastnosti jedinečné a výjimečné.

 

SAUNA + SŮL + RELAXACE = 100% ZDRAVÍ

 

 

  

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode